W nowoczesnych firmach stosuje się rozwiązania informatyczne pozwalające usprawnić ich funkcjonowanie. Specjalne oprogramowanie zaprojektowane z myślą o różnego rodzaju przedsiębiorstwach to ogromne udogodnienie nie tylko dla pracowników, ale również dla osób zajmujących się zarządzaniem. Systemy pozwalające gromadzić dane, aktualizować je i przetwarzać umożliwiają tym samym stały dostęp do informacji oraz optymalne gospodarowanie zasobami przedsiębiorstwa.

W przypadku dużych korporacji standardowe rozwiązania sprawdzające się doskonale w mniejszych firmach mogą jednak okazać się nie wystarczające. Wówczas warto zainwestować w aplikacje mogące sprostać większym oczekiwaniom, jak SAP hana. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Aplikacja SAP hana to platforma najnowszej generacji, która umożliwia przetwarzanie danych oraz zarządzanie nimi w pamięci operacyjnej, a nie na dysku, co przekłada się na znaczne zwiększenie wydajności, tempa przetwarzania informacji czy stworzenie nowych możliwości raportowania i analiz.

Wdrożenie SAP hana zalecane jest firmom, które korzystają z licznych systemów jednocześnie i w tym samym czasie prowadzą wiele skomplikowanych operacji, co może powodować tzw. wąskie gardła. Aplikacja pozwala wyeliminować ten problem poprzez znaczne zwiększenie mocy obliczeniowych. Więcej o zaletach tego rozwiązania dowiesz się na https://gazetawroclawska.pl/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach/ar/12896403. SAP hana może funkcjonować jako niezależna hurtownia danych bądź też jako jeden z elementów systemu SAP zintegrowany z pozostałymi jego modułami.

admin

Comments are closed.